Meniu
Krepšelis
0 0,00€
Pirkti
Prekių kategorijos

Vestuvių atributika

Vestuvių atributika – viena gausiausių ir kone paklausiausių kategorijų. Vestuves įprasta švęsti smagiai ir kuo daugiau simbolinių dovanėlių, dekoracijų – tuo geriau. Vestuvių atributikos kategorijoje galima rasti pačių įvairiausių prekių, tinkančių tiek svečiams, tiek jaunavedžiams ar tėvams dovanoti, tiek ir bendrą šventės atmosferą kurti. Kiekvienas ieškantis čia gali rasti ir šypseną keliančių, ir susimąstyti skatinančių atributų. Be to, vestuvinės atributikos įsigyti galima ir užsienio kalbomis (tarp siūlomų gaminių yra vestuvinės atributikos rusų ir lenkų kalbomis, kurią puikiai pritaikyti galima tiek internacionalinėje šventėje, kad kiekvienas vestuvėse dalyvaujantis svečias suprastų, tiek apskritai vykstančioje kita kalba ar vestuves planuojant, jose dalyvaujant ne Lietuvoje).

Spausdinta ant popieriaus vestuvių atributika

Vestuvių šventės metu itin daug dėmesio sulaukia spaudos ant popieriaus gaminiai, tai yra įvairūs sveikinimai, diplomai, padėkos, saldainių popierėliai bei butelių etiketės. Minint šią šventę kone kiekvienas produktas siejamas su vestuvėmis, todėl šių atributų paklausa išties didelė. Saldainių popierėliai gali įprasminti jaunųjų jausmus vienas kitam, ant jų gali būti meilės prisipažinimas. Taip pat jie gali būti tiesiog vestuvių tematika, tinkantys išdėlioti ant stalų, papuošti saldųjį stalą ar įteikti svečiams, kaip atminimo dovanėlę. Ant kai kurių saldainių popierėlių gali būti spausdinamas pasirinktas tekstas, todėl tai galėtų tapti originaliu būdu jauniesiems ko nors palinkėti vedybų proga. Saldainių popierėlių pasirinkimas išties gana platus, todėl juos nesudėtingai derinti galima ne tik prie pasirinktos vestuvių spalvos, tačiau ir prie tematikos. Dar vienas ne mažiau populiarus atributas – vestuvinės etiketės. Čia siūlomi įsigyti gaminiai gali būti klijuojami ne tik ant butelių, tačiau ir ant kitos taros. Pavyzdžiui, susirinkusieji į šventę gali būti vaišinami laimės arba meilės vitaminais. Tokie vitaminai taip pat gali tapti dovanėlėmis arba žaisminga dekoro detale ant stalų. Įprastas alkoholinių gėrimų etiketes galima keisti kur kas prasmingesniais meilės lašais, o gaiviųjų gėrimų stalelį paįvairinti mineralinio vandens buteliukais, ant kurių etikečių puikuotųsi užrašas „After party“. Tai spalvinga ir nuotaikinga vestuvinė atributika, kuri atkartoja garsiausių prekinių ženklų tematiką arba atvirkščiai, suteikia galimybę kurti originalų šventės stilių.

Dar viena spaudos ant popieriaus rūšis – diplomai. Ši vestuvinė atributika gali būti skirta ir jauniesiems, ir svečiams. Jaunavedžiams paprastai skiriami diplomai, liudijantys jų pasiruošimą vedybiniam gyvenimui arba nurodantys, kokias pareigas šeimoje turi atlikti vienas ir kitas, kad santuoka būtų sėkminga ir laiminga. Vestuviniai diplomai dažniausiai būna jumoristiniai, susirinkusius šventės dalyvius nominuojant geriausiu šokėju, linksmiausiu svečiu ir panašiai. Ganėtinai gaji yra piršlio dalyvavimo vestuvėse tradicija, todėl čia galima rasti ir vestuvių atributikos skirtos jam. Tai įsakymai ar liudijimai, kuriais piršlys patvirtina ar nurodo, kad jaunieji pasirengę pradėti bendrą gyvenimą ar kokių taisyklių turi laikytis. Piršlio kalba ir apskritai vaidmuo vestuvėse yra gana ironiškas, todėl ir jo atributai bei jų tekstai – keliantys šypseną. Be šių prekių spausdintos vestuvių atributikos kategorijoje galite rasti dar daugybę kitų vestuvių šventės idėjų.

Žaidimai ir kita vestuvių atributika

Vestuvių žaidimai – vienas paprasčiausių būdų praskaidrinti šventę ir išjudinti prie stalo sėdinčius svečius. Tai kortelės, skirtos spėti būsimų atžalų vardus ar ką nors pasižadėti jaunavedžiams. Žaidimas nereikalauja daug pastangų, tačiau sukelia šypsenų ir juoko. Greta jau minėtų prekių galima rasti ir palinkėjimų knygų, kurias įprasta siųsti svečiams taip pat sėdint prie stalo, magnetukų ir dar daugybę kitokios vestuvių atributikos.

Susisiekite dėl vestuvių atributikos