Meniu
Krepšelis
0 0,00€
Pirkti
Prekių kategorijos

Etiketės ant butelių

Etiketės ant butelių

Ieškote būdų, kaip paįvairinti šventę? Tuomet etiketės ant butelių kaip tik Jums! Juk tai puikus sprendimas padėsiantis pakeisti įprastą butelių išvaizdą, suteiksiantys šventei išskirtinumo. Mūsų siūlomos etiketės ant butelių gali būti skirtingų formų, įvairių spalvų, puoštos paveikslėliais. Šias etiketes galima klijuoti ne tik alkoholio talpų, tačiau ir ant kitos taros, kurioje sudėti netradiciniai, originalūs produktai: saldainiai, sausainiukai ar pan. Pasirinkus šį variantą, tara su etiketėmis gali būti naudojama ne tik per saugusiųjų šventes, tačiau puikiai tikti ir per vaikų gimtadienius ar tapti unikalia stalo dekoracija kitų susibūrimų, švenčių metu. Etiketėmis ant butelių puoštus indus vis dažniau renkamasi įteikti kaip dovanėles į vestuves, krikštynas ar kokia kita svarbia susirinkusiems svečiams. Tokį jų populiarumą, neabejotinai, lemia išties platus etikečių ant butelių asortimentas – čia reikiamą gaminį rasite bet kokiai progai.

Krikštynų atributikos etiketės ant butelių

Vestuvių atributikos etiketės ant butelių

Jubiliejinės atributikos etiketės ant butelių

Vaikų gimtadienių atributikos etiketės ant butelių

Personalizuota etiketė "Balionai"
4,50€
Šampano etiketė "LOL surprise"
1,00€

Valentino dienos atributikos etiketės ant butelių

Meilės vynas, etiketė
6,00€
Meilės vynas, etiketė
6,00€
Meilės vynas, etiketė (EV-44)
6,00€
Meilės vynas, etiketė (EV-43)
6,00€

Kalėdinės atributikos etiketės ant butelių

Etiketė "Kalėdinis vynas"
1,00€
Etiketė "Šventinis šampanas"
1,00€
Etiketė "Šventinis šampanas"
1,00€
Etiketė "Šventinis šampanas"
1,00€

Etiketės ant butelių ir kitos taros

Mūsų siūlomos etiketės ant butelių, tai ne tik ant alkoholio taros skirtos klijuoti etiketės (ant šampano, vyno, degtinės bei kitokių butelių), tai taip pat ir ant kitų indų pritaikomi produktai. Plati pasiūla išplėčia etikečių panaudojimo galimybes ir jos gali puošti stiklainiukus su saldainiais, riešutais bei kitais produktais, kurie puikiai tinka įteikti ne tik suaugusiems, tačiau ir vaikams. Žaisminga šventė be jokių suvaržymų!Mūsų siūlomos etiketės ant butelių, tai ne tik ant alkoholio taros skirtos klijuoti etiketės (ant šampano, vyno, degtinės bei kitokių butelių), tai taip pat ir ant kitų indų pritaikomi produktai. Plati pasiūla išplėčia etikečių panaudojimo galimybes ir jos gali puošti stiklainiukus su saldainiais, riešutais bei kitais produktais, kurie puikiai tinka įteikti ne tik suaugusiems, tačiau ir vaikams. Žaisminga šventė be jokių suvaržymų!Etiketės ant alkoholio butelių

Vestuvių ar jubiliejaus metu kone pačiu populiariausiu sprendimu išlieka etiketės ant alkoholio butelių. Veikiausiai taip yra dėl to, kad pastarosios ne tik padeda palaikyti šventišką nuotaiką, tačiau ir ant stalo atrodo estetiškiau nei įprasta butelio etiketė. Žinoma, jomis pasirūpinti gali ne tik šventės organizatoriai, tačiau ir svečiai. Juk jau tapo įprasta į didesnes šventes vežtis tauriųjų gėrimų, taigi puošti etiketėmis jų buteliai atrodys ir smagiau, ir elegantiškiau. O svarbiausia, kad ir kiekvienai šventei galima parinkti labiausiai tinkančią etiketę: štai į vestuves dažniausiai renkamasi švelnių spalvų etiketes, dabintas romantiškais piešiniais ar užrašais, į jubiliejų – kiek sodresnes. Tokiu būdu ne tik išlaikoma šventės nuotaika, tačiau papildomas ir vietos dekoras – parinkus spalvas ir iliustracijas buteliai su originaliomis etiketėmis gali tapti vieningo dekoro dalimi. Neretai tokie buteliai tampa ir dovana, o kitoje etiketės pusėje esanti gėrimo sudėtis – sentimentaliu tostu ar palinkėjimu tiek jauniesiems, tiek jubiliatams.

Šventiškos, derančios tarpusavyje, žaismingos ar net jumoristinės etiketės ant butelių puošia stalus ir pralinksmina svečius. Juos nesudėtinga derinti prie šventės temos ar spalvos, parinkti pagal sukaktuvininko būdą bei pomėgius, akcentuoti sukaktį (galima įsigyti ant įvairių gėrimų butelių tinkančius gaminius: jubiliejinę degtinę, keturiasdešimtmečio brendį ir pan.)

Etiketės ant butelių yra daugiau nei vien spalvingas popierėlis, tai būdas dekoruoti, sujungti visą šventės erdvę į visumą, pradžiuginti, pasveikinti, estetiškai patiekti alkoholinius gėrimus.

Etiketės ant butelių kita kalba

Kitataučiai svečiai vestuvėse, krikštynose, gimimo dienos ar kitose šventėse – jokia retenybė, todėl nusprendus ant stalų statyti butelius su originaliomis etiketėmis ar įteikti tokias padėkos dovanėles norisi papuošti juos tokiomis etiketėmis, ant kurių esantys užrašai būtų gimtąją svečio kalba. Ar tai gali sukelti problemų? Tikrai ne. Tarp mūsų siūlomų etikečių gausu įvairių pasirinkimų, taip pat ir kitomis – rusų ar lenkų – kalbomis. Šių etikečių asortimentas taip pat gana platus, čia galima rasti ir jumoristinėmis iliustracijomis puoštų etikečių, ir neutralių produktų. Šios etiketės – tai puikus būdas nustebinti iš kitų šalių atvykusius svečius ar išsiųsti jų kalba puoštas atminimo dovanėles svetur. O ką jau kalbėti apie šventes, kuriose esama svečių, nei kalbančių, nei suprantančių lietuviškai – tuomet dovanėlė jų gimtąja kalba yra kone tikras išsigelbėjimas.

Etikečių ant butelių užsakymas

Etiketės ant butelių (tiek ant alkoholio, tiek ant bet kurios kitos taros) užsakomi internetu. Apžiūrėję prekių katalogą pasirinkite patikusius gaminius ir įsidėkite juos į virtualų pirkinių krepšelį. Po apmokėjimo, jį gavus užsakytos prekės bus išsiųstos pirkėjo nurodytu adresu. Kilus klausimams visada galite su mumis susisiekti svetainėje nurodytais kontaktais.

Susisiekite dėl etikečių ant butelių