Meniu
Krepšelis
0 0,00€
Pirkti
Prekių kategorijos

Etiketės – tik ant alkoholio butelių?

Nors etiketės ant butelių tikrai nėra naujiena, daugelis klaidingai mano, kad šis šventinis atributas gali būti naudojamas tik ant alkoholio butelių. Iš tikrųjų taip nėra ir šių etikečių paskirtis jau gana senokai tapo kur kas platesnė. Pastaruoju metu jos yra ne tik suaugusiųjų švenčių (vestuvių, jubiliejų ar pan.) dekoro elementas, bet taip pat puikiai gali būti pritaikytos ir per krikštynas, Kalėdas ar net vaikų gimimo dieną. Etiketės ant butelių gali būti laikomos kone universalia priemone ne tik paįvairinti vaišėmis nukrautus stalus, tačiau ir pralinksminti tiek mažuosius, tiek ir suaugusius šventės dalyvius. Pastarųjų pasirinkimas išties platus, todėl nesudėtinga pritaikyti bet kokia proga.

Etiketės ant butelių per krikštynas

Dailiomis iliustracijomis puoštos, švelnių spalvų etiketės ant butelių krikštynų metu padės palaikyti šventišką nuotaiką. Tarp siūlomų gaminių galima rasti tokių, kurie tinka ir per mergaitės, ir per berniuko krikštynas. Krikštynų etiketės gali būti neutralios, tiesiog paįvairinančios gėrimų talpas, arba su užrašais, nuo ko konkrečiai jos yra, pavyzdžiui, krikšto tėvelių. Galinėje etiketės pusėje yra šmaikšti gėrimo sudėtis, kuri puikiai tiks ant alkoholio, tiek ant bet kokio kito gėrimo butelio. Etiketės ant butelių per krikštynas – paprastas ir gana taupus būdas papuošti šventės vietą krikštynų atributika.

Etiketės ant butelių vaikų gimtadienių metu

Šios etiketės ant butelių skirtos tikrai ne suaugusiųjų, o vaikų gėrimų tarai papuošti. Juk gimimo diena – pirmiausia mažųjų šventė, todėl visas dėmesys turėtų būti skirtas jiems. Vaikų gimimo dieną skirtos naudoti etiketės yra puoštos vaikiškais paveikslėliais, ant jų puikuojasi mėgstamiausi ir geriausiai pažįstami filmukų bei knygų personažai, tokie kaip: Mikė Pūkuotukas, Undinėlė ir pan. Tarp siūlomų gaminių nesudėtingai galima išsirinkti prekių, tinkančių ir pačių mažiausiųjų, ir jau šiek tiek ūgtelėjusių sukaktuvininkų švenčių metu. Patinkančių iliustracijų čia atras tiek mergaitės, tiek ir berniukai, o jų tėveliams tai bus puikus būdas taupiai, bet išties efektingai papuošti vaišių stalus.

Etiketės ant butelių per didžiąsias metų šventes

Etiketes ant butelių įprasta klijuoti vestuvių, krikštynų, jubiliejų ir panašių švenčių metu, tačiau ne ką prasčiau jos atrodo ir per didžiąsias metų šventes, pavyzdžiui, Kalėdas ar net Valentino dieną. Tarp šiomis progomis naudoti skirtų prekių galima rasti tikrai originalių sprendimų, kurie taip pat skirti ne vien ant alkoholio taros klijuoti. Štai MEILĖS VITAMINAI ant saldainių dėžutės atrodys ne ką prasčiau nei ant vyno ar kokio kito gėrimo butelio. Žinoma, ieškantys būtent tokio varianto tarp gaminių ras ir KALĖDINĮ ŠAMPANĄ ar KALĖDINĮ VYNĄ, kurie gali būti naudojami ne tik kaip dekoro priemonė, bet ir tapti smagia dovana artimiesiems ar kolegoms. Net ir einant į svečius, lankant draugus ar giminaičius, toks sprendimas atrodys ir smagiau, ir estetiškiau nei įprastos alkoholio butelių etiketės. Be to, padės palaikyti šventinę nuotaiką.

Unikalios etiketės per vestuves

Vestuvių dalyviams ar jauniesiems siūloma galimybė užsisakyti unikalią etiketę ant butelio, kurioje ne tik bus įrašyti jaunųjų inicialai, bet ir trumpa padėka ar sveikinimas. Gėrimai puošti tokiomis etiketėmis gali tapti originalia dovana jauniesiems, smagia atsiminimo dovanėle svečiams ar tiesiog nesudėtingai įgyvendinama stalų dekoravimo idėja. Nesvarbu, kuris variantas pasirenkamas, etiketės su pageidaujamais užrašais pagaminamo greitai ir kokybiškai, o kiekvienas užsakovas supažindinamas su gaminio maketu, todėl tikrai žinosite, kokio rezultato tikėtis.