Meniu
Krepšelis
0 0,00€
Pirkti
Prekių kategorijos

Saldainių popieriukai

Saldainių popieriukai

Saldainių popieriukai – dar vienas būdas paįvairinti tokias šventes, kaip vestuvės, krikštynos, gimimo diena ir pan. Tai netradicinis, tačiau originalus ir smagus būdas papuošti stalus – ant jų išdėlioti saldainiai įmantriuose popieriukuose tikrai praskaidrins susirinkusiųjų nuotaiką. Be to, padės ir sukurti vientisą šventės atmosferą: saldainių popieriukai gali būti parenkami pagal šventės temą, pavyzdžiui, jei tokia atributika užsakoma vestuvėms, ant popieriukų puikiai atrodys balti balandžiai ar dvi širdys. Taip pat juos galima naudoti ir norint palaikyti vyraujančią spalvą – jei vestuvėse dominuoja mėlyna, tuomet tokios spalvos saldainiai kurs vientisumo įspūdį, derėdami su kitais dekoro elementais (mėlynais balionais, servetėlėmis ar pan.) Negana to, šis sprendimas ne tik žaismingas ir įdomus, tačiau ir labai praktiškas – iš pradžių buvę stalų dekoracija, originaliais popieriukais puošti saldainiai gali virsti unikaliomis atminimo dovanėlėmis šventės dalyviams. Siekiant dar didesnės jų nuostabos ir gilesnio įspūdžio, ant saldainių popieriukų galima spausdinti net ne šiaip užrašus, o svečiu vardus – tokiu atveju jie gali atstoti net ir stalo korteles (visi saldainių popieriukai gali būti spausdinami pagal jau svetainėje pateiktus maketus arba su Jūsų pasirinktais užrašais). Be to, šie saldainiu popieriukai nepakeičiama išeitis ir tiems, kurie vestuvių metu neplanuoja patiekti torto – namo įdėtas stilingas ir subtilus ryšulėlis šventės data ar jaunųjų, krikštyto mažylio, sukaktuvininko vardu puoštais saldainiais yra kur kas geresnis sprendimas nei sunkiai supakuojamas ir parvežamas torto gabalėlis. 

Ir tuo šių nedidelių gaminių galimybės dar nesibaigia, nevalia pamiršti, kad ne tik šventės organizatoriai turi rūpintis svečiais, tačiau ir pastarieji stengtis kuo labiau nustebinti jaunuosius ar sukaktuvininkus. Pastaruoju metu, per tokias šventes, vis dažniau atsisakoma gėlių – pageidaujama jų išvis nedovanoti arba pakeisti kuo nors kitu, taigi saldainiu popieriukai, ant kurių puikuojasi palinkėjimai, pasižadėjimai ar pan. gali tapti tikru išsigelbėjimu! Tai bus ne tik originali dovana, tačiau ir puiki šventinio stalo puošmena. 

Krikštynų atributikos saldainių popieriukai

Jubiliejinės atributikos saldainių popieriukai

Saldainių popierėliai jubiliejui
1,70€

Vaikų gimtadienių atributikos saldainių popieriukai

Saldainių popierėliai "Supermario"
3,00€
Saldainių popieriukai su Undinėlė
2,00€

Valentino dienos atributikos saldainių popieriukai

Saldainių popierėliai "Myliu Tave"
2,00€

Kalėdinės atributikos atributikos saldainių popieriukai

Saldainių popierėliai
1,70€
Saldainių popierėliai
1,70€
Saldainių popierėliai
1,70€

Saldainių popieriukai šokoladui

Šiek tiek didesni nei įprastiems vafliniams saldainiams įsukti skirti saldainių popieriukai šokoladui taip pat neriboja galimybių. Pasirinktos iliustracijos, įterpti norimi užrašai gali tapti ne tik prabangia ir efektinga dovana, tačiau ir labai originaliu meilės prisipažinimu. Be abejonės, jie gali būti naudojami tokiais pat tikslais, kaip standartinio dydžio saldainiai: puošti stalus, įteikti kaip dovanėles svečiams ar pažymėti kiekvieno sėdėjimo vietą, vienintelis skirtumas – jų dydis.

Saldainių popieriukų šokoladui pasirinkimas

Tarp saldainių popieriukų šokoladui galima rasti ne tik vestuvių, bet ir, pavyzdžiui, Valentino dienos proga skirtos atributikos – tai šilta ir maloni staigmena antrai pusei. Šie popieriukai yra universalūs ir nesudėtingai priderinami bet kokioje šventėje: galima rinktis iš skirtingų spalvų ir ornamentų. O svarbiausia – tai geros nuotaikos garantas.

Saldainių popieriukų naudojimas

Nusprendus šventę paįvairinti ir svečių nuotaiką praskaidrinti originaliais saldainių popieriukais, prieš juos užsisakant, reikėtų žinoti keletą dalykų.
Pirmiausia – popieriukų spausdinimas. Visi saldainių popieriukai yra spausdinami ne po vieną, o sutalpinus keletą ant didesnio formato lapų. Taigi, gavus užsakymą, reikės pasirūpinti jų karpymu, taip pat ir saldainių ar šokolado pakavimu į naujuosius popieriukus.

Antra – saldainių pakuotė. Tam reikėtų skirti labai daug dėmesio. Saldainius, kuriuos ketinate pakuoti į naujuosius popieriukus, derėtų rinktis atsargiai, kadangi kai kurie iš jų popieriukus gali sugadinti. Kad taip nenutiktų, reikėtų rinktis tokias pakuotes, kurių viduje dar yra ir folijos sluoksnis, apsaugantis popierėlį nuo prasiskverbti galinčių riebalų (pastarieji ne tik ištepa popieriukus, tačiau ir sudarko užrašus bei iliustracijas – jie tampa neįskaitomi ir neįžiūrimi).
Trečia – saldainių dydis. Svetainėje matomi maketai yra skirti standartiniams vafliniams saldainiams pakuoti. Įsigijus didesnius saldainius popieriuko gali neužtekti ir rezultatas nebus kokybiškas. Taip pat ir su šokolado plytelėmis – maketai numatyti 100 gramų plytelėms pakuoti.

Susisiekite dėl saldainių popieriukų