Meniu
Krepšelis
0 0,00€
Pirkti
Prekių kategorijos

Teminės vestuvės. Kaip ir kuo reikia pasirūpinti

Vestuvių šventė ne tik vienas svarbiausių, tačiau ir kone daugiausiai pasiruošimo ir susikaupimo reikalaujantis įvykių. Kiekviena pora tikisi, kad tą dieną viskas pavyks sklandžiai ir tiksliai taip, kaip jiedu norėjo. Na, o kad šventė taptų dar įsimintinesnė, vis dažniau pasirenkama kelti temines vestuves, kurioms reikalinga ir temą atitinkanti šventinė atributika. Ruošiantis tokiai šventei pastaroji yra, ko gero, pats svarbiausias ar bent vienas svarbiausių dalykų, todėl atributika reikėtų pasirūpinti itin atidžiai, tačiau pirmiausia – tiksliai nuspręsti, kokia gi bus toji vestuvių tema.

Teminės vestuvės: kaip pasirinkti temą

Yra manančių, kad teminės vestuvės yra beskonybė, nes sieja jas su kažkuo panašiu į teminius vaikų gimtadienius. Tačiau taip tikrai nėra ir per vestuves visiškai nebūtina persirengti piratų kostiumais (bet jei idėja tokia – kodėl gi ne!) Teminės vestuvės gali diktuoti aprangos stilių, pavyzdžiui, kone dažniausiai pasitaikantis variantas – jūra, jūreiviai, tuomet pageidaujama, kad ir svečiai vilkėtų ką nors mėlynais ir baltais dryžiais, tačiau taip yra ne visada. Teminės vestuvės gali būti ir tiesiog dominuojančios spalvos pasirinkimas ar jos derinys. Iš tiesų nesvarbu, kuris variantas yra pasirenkamas, svarbiausia pagal temines vestuves derinti du dalykus: jaunųjų drabužius ir šventinę atributiką.

Teminės vestuvės: kokios atributikos gali prireikti

Kadangi, kaip jau minėta, svarbiausi teminių vestuvių elementai yra jaunųjų drabužiai ir šventinė atributika, apie pastarąją galima pakalbėti ir plačiau. Nusprendus rengti temines vestuves reikėtų pasirūpinti detalių visuma – tai reiškia, kad net menkiausios smulkmenos turi derėti. Kaip tai padaryti? Daugiausiai dėmesio reikėtų skirti šventės vietos dekoravimui. Nesvarbu, vestuvių tema yra tam tikra spalva ar kas kita, pagal tai reikėtų rinktis ir dekoracijas, atminimo dovanėles svečiams, žaidimų laimėtojų prizus ir t.t. Harmonija turėtų būti ir ant stalų – jei pasirinkta, pavyzdžiui, geltona spalva – nepamirškite įsigyti tokių servetėlių, į vazeles pamerkti geltonos spalvos gėlių, pripūsti geltonų balionų. Žinoma, persistengti nereikėtų, todėl reikėtų rinktis tokią atributiką, kuri geriausiai atspindi šventės idėją. Galbūt tai žaismingi ženkliukai į atlapą, galbūt saldainiai, ant kurių popieriukų smagūs užrašai ar iliustracijos, o galbūt jaukios lauktuvių dėžutės, kurios kiekvienam svečiui primins apie šią nuostabią šventę. Pasitelkite fantaziją ir nevaržykite idėjų, nes tik tokiu būdu sukursite išties nepamirštamas vestuves. O jei temines vestuves organizuoja specialistai, reikėtų šį tą žinoti ir apie tai.

Teminių vestuvių organizavimas

Patyrę specialistai, kuriems veikiausiai ne kartą teko organizuoti tiek temines, tiek ir ne vestuves, ko gero, puikiai žino kaip ir ką daryti, tačiau nepamirškite, kad daug priklauso ir nuo pačių jaunųjų. Juk kad ir kaip būtų – būtent jaunieji yra tie žmonės, kuriems priklauso šventės vizija, todėl ypač kalbant apie teminę šventę, reikėtų stengtis kuo aiškiau viską perteikti organizatoriams. Aptarti ne tik tai, kaip jaunieji viską įsivaizduoja, tačiau ir menkiausią smulkmeną: kokios šventinės atributikos pageidauja, kur ir kaip ji turėtų būti išdėliota, pakabinta ar kaip kitaip pritvirtinta. Kuo tiksliau pavyks paaiškinti, tuo geresnio rezultato galima tikėtis. Vis dėlto, ne mažiau svarbu ne tik kalbėti, bet ir klausyti. Švenčių organizatoriai šioje srityje, ko gero, yra kur kas labiau patyrę nei jaunieji, todėl jų nuomonė ir patarimai visada labai vertingi. Nereikėtų aklai laikytis savo nuomonės, kad ir kaip nuostabiai viską įsivaizduojate, būtinai derėtų išklausyti ir apsvarstyti organizatorių idėjas.