Meniu
Krepšelis
0 0,00€
Pirkti
Prekių kategorijos

Teminiai vaikų gimtadieniai. Kaip sukurti nuostabią šventę

Kiekvienas vaiko gimtadienis – vis kitoks, tačiau visi jie turi šį tą bendra – tai turi būti nuostabi ir nepamirštama šventė. Deja, tenka pripažinti, kad tai padaryti ne visada yra lengva. Žinoma, kol vaikas visai mažas – jį labiausiai džiugina dovanos ir to visiškai užtenka, kad gimtadienis paliktų neišdildomą įspūdį – nėra taip sudėtinga, tačiau pastarajam kiek ūgtelėjus, fantazijos kaip surengti smagią šventę gali ir pristigti. Tokiu atveju tėvelius paprastai gelbsti teminiai vaikų gimtadieniai, kuriems idėjų pametėja populiariausi to laiko animacinių filmų personažai ar knygų, komiksų herojai. Tačiau temos parinkimas – tik vienas, kone pats paprasčiausiai įveikiamas etapas šiame kūrybingame kelyje – gerokai sunkiau tą idėją paversti realybe. Kaip tai padaryti ir nuo reikėtų pradėti?

Teminis gimtadienis – nuo ko pradėti?

Pirmiausia reikėtų dar šį tą pasakyti apie gimtadienio temą – jos nereikėtų išrinkti per anksti. Žinoma, laiko reikia pasilikti tiek, kad būtų spėta viskuo pasirūpinti ir paruošti, tačiau ir ne per daug, kad būtų išvengta rizikos, jog vaiko pomėgiai ims ir pasikeis. Dar vienas patarimas – nesirinkti vienos dienos herojų. Ką tai reiškia? Net jei vaikui be galo ėmė patikti naujas personažas ar veikėjas, atrodo, įtiktų bet kas, ant ko tik yra jo atvaizdas, verčiau rinktis mažiau populiarų, galbūt šiek tiek mažiau, bet jau ilgesnį laiką patinkantį. Juk ne paslaptis, mada ateina ir praeina, o klasika išlieka visada, taip yra ir kalbant apie vaikų pomėgius – naujos lėlės, mašinos ar bet kas kita greitai išpopuliarėja, tačiau paprastai taip pat greitai jų populiarumas ir išblėsta. Taigi, kruopščiai planuota staigmena gali tapti nusivylimu. Na, o pasirinkus temą ir tvirtai nusprendus jos nekeisti, metas pradėti darbus. Vertėtų pradėti nuo būtinų atributų sąrašo, pirmiausia pagalvoti apie dekoracijos, balionus, plakatus.. Pastarųjų nebūtina pirkti, kai ką visiškai nesudėtingai galima tiesiog nupiešti! Taip pat ir apie stalo atributiką – be abejonės, pravers vaikiškais piešiniais puoštos vienkartinės staltiesės, servetėlės, indai, šiaudeliai, saldainių popieriukai. Šie neretai tampa tikru išsigelbėjimu – atlieka ir dekoracijos funkciją (nebereikia sukti galvos kaip išradingiau papuošti desertų stalą) ir tampa puikiomis dovanėlėmis svečiams (juk įdėti kelis saldumynus iš šventės jau išeinantiems vaikams pastaruoju metu kone privalu). Išsirinkus atributiką, gerai pagalvoti apie erdvę, kurioje vyks šventę, numatyti, kas ir kur bus dedama, kabinama, klijuojama. Gali būti, kad sąraše kažko yra per daug arba per mažai, tad pats laikas jį pakoreguoti ir suskubti apsirūpinti reikiamais daiktais.

Kaip pasirinkti ir derinti atributus

Gali būti taip, kad nepavyks rasti visų norimų atributų, puoštų to paties personažo atvaizdu, tačiau tai tikrai nėra problema. Reikėtų į visa tai pažiūrėti šiek tiek kūrybiškiau. Jei pasirinkta, pavyzdžiui, KARIBŲ PIRATŲ tema, tikrai nebūtina, kad ant kiekvieno šiaudelio puikuotųsi  Džekas, juk galima derinti ir kitus motyvus ar net spalvas (tai gali padėti net esant pačioje kebliausioje situacijoje). Ant stalų – saldainiai (saldainių popieriukai su filmo iliustracijomis), palubėje – juodi ir balti balionai, ant sienų – plakatai su palmėmis (jas nupiešti tikrai nebus taip sudėtinga, kaip papūgą ar piratų laivą). Žinoma, reikėtų nepamiršti ir akies raiščio, o ką jau kalbėti apie pramogas. Pastarąsias derinti pagal gimimo dienos temą yra ne mažiau svarbu nei saldainių popieriukus ar kitus atributus.