Meniu
Krepšelis
0 0,00€
Pirkti
Prekių kategorijos

Vestuvių atributika: originalu ir žaisminga

Ko gero, niekas nedrįstų ginčytis, kad vestuvės – vienas nuostabiausių įvykių gyvenime ir visai nesvarbu, ar šventės vieta puošta balionais, ar girliandomis, ar dar kuo nors – ji bet kokiu atveju bus tiesiog kerinti.  Vis dėlto, sukurti jaukią ir svečiams patrauklią atmosferą – labai svarbu, o šią užduotį įgyvendinti paprastai padeda ne kas kitas, kaip vestuvių atributika. Vestuvių atributika – tai galimybė nesudėtingai, tačiau įspūdingai įgyvendinti visas idėjas. Įkvėpti romantikos ar šiek tiek žaismės. Vestuvių atributika gali tapti ir ne mažiau originaliu sprendimu, pametėti teminės šventės idėją, nustebinti netikėtais deriniais. Tačiau, be abejonės, svarbu nepersistengti ir viską saikingai derinti. Kaip tai padaryti?

Kaip pasirinkti vestuvių atributiką

Vestuvinės atributikos pasirinkimas išties gausus. Čia galima rasti visko: nuo saldainių popierėlių iki ženkliukų ar magnetukų, todėl labai svarbu nepasiklysti prekių įvairovėje ir išsirinkti tikrai reikalingus ir tinkančius dalykus, o svarbiausia – nepamiršti jų derinti ir tarpusavyje. Apie ką reikėtų pagalvoti pirmiausia?

  •    Vestuvių tema (vestuvės bus teminės ar klasikinės. Reikalinga atributika su išskirtinėmis iliustracijomis, užrašais, spalvų deriniais, ar ieškote tiesiog gražių, šventinę nuotaiką sukurti padėsiančių detalių, kurios per daug nerėš akies, bet aplinką paįvairins).
  •    Spalva (spalvos pasirinkimas – nepaprastai svarbus. Apie tai reikėtų pagalvoti dar prieš pradedant rinktis vestuvių atributiką, nes įsigytų atributų spalvos negali drastiškai skirtis. Žinoma, atspalviai gali varijuoti, tačiau deriniai turi būti harmoningi, vienodi. Priešingu atveju šventės vieta atrodys chaotiškai, o ne jaukiai).
  •    Įvairovė (taip pat pagalvoti reikėtų ir apie tai, kiek ir kokios rūšies atributikos reikės. Persistengti ir apkrauti erdvę tikrai nėra gera mintis, juk neretai mažiau reiškia daugiau! Rinksitės saldainių popieriukus, ant kurių puikuosis romantiški ar, galbūt, šypseną keliantys užrašai? O gal etiketes, kurias galima kūrybingai panaudoti net dekoruojant stalus, tačiau ir ruošiant dovanėles ar prizus).
  •    Kiekis (tiksliai apsisprendus, kokios vestuvių atributikos reikės, pravartu apskaičiuoti ir kiekį, kiek derėtų vienų ar kitų prekių įsigyti. Čia persistengti taip pat nereikėtų, nes vargu ar vėliau pavyks kur nors panaudoti likučius, bet turėti šiek tiek daugiau nei reikia visada geriau nei pritrūkti ar neturėti kuo pakeisti nesėkmės atveju).    

Vestuvių atributikos galimybės

Renkantis vestuvių atributiką reikėtų naudotis fantazija – juk galimybės kone beribės. Nereikėtų apsiriboti standartiniais, įprastai variantais.  Štai, pavyzdžiui, etiketės gali būti klijuojamos nebūtinai ant alkoholio butelių, lygiai taip pat puikiai ir šmaikščiai jos atrodys ant mineralinio vandens buteliukų ar stiklainiukų, kuriuos pripildžius įvairiaspalviais saldainiukais, kur kas žaismingiau atrodys ir pati šventės vieta.
Ilgą laiką karaliavusius molinius medalius visiškai nesudėtingai galima pakeisti gerokai modernesniu sprendimu – ženkliukais. Pastarieji ne tik atrodys šiuolaikiškai, tačiau juos ir segėti patogiau, nei nuolat galinėti su ant kaklo užkabintu sunkiu medaliu.

Magnetukai gali tapti originalia dovana svečiams – pastarosios yra ypač populiarios, kone taip pat, kaip ir kabinti magnetukus ant šaldytuvo. Taigi, ir idėja ir smagi, ir prisiminimas apie praėjusią šventę tikrai džiugins kasdien.
Etiketės, ženkliukai, magnetukai... Tai tik mažytė dalis vestuvių atributikos ir jos realizavimo idėjų. Iš tiesų pasirinkimas ir galimybės kur kas platesnės. Juk tai ne tik puošybos detalės, tarp siūlomų prekių taip pat galima rasti ir žaidimų, diplomų, padėkų knygų bei dar daugybę kitų originalią ir žaismingą šventę padėsiančių sukurti produktų.