Meniu
Krepšelis
0 0,00€
Pirkti
Prekių kategorijos

Krikštynų diplomai

Krikštynų diplomaiKone pati smagiausia ir šilčiausia šventė – krikštynos. Jos metu susiburia patys artimiausi žmonės, o šventės centre – visų mylimas mažylis. Šios šventės metu ne tik visų susirinkusiųjų akys krypsta į jį, tačiau palinkėjimai, pasižadėjimai ar įsipareigojimai adresuojami ne kam kitam, kaip krikštijamam mažyliui. Krikštynų šventės metu įprasta ne tik prasmingos kalbos, tačiau ir smagūs, linksmi žaidimai, tai galėtų būti spėlionės, kuo mažasis taps užaugęs, kurio iš tėvelių pėdomis jis paseks, į kurį bus panašesnis būdu, keliamais tikslais ir pan. Šventė smagi ir laukiama, o kad ji atneštų dar daugiau džiaugsmo ir paliktų gilesnį įspūdį, tėveliai paprastai pasirūpina ir šventės atributika, kurių vienas dažniausiai naudojamų – krikštynų diplomai. Pastarieji gali būti teikiami kone kiekvienam šventės dalyviui, pradedant krikšto tėveliais ir baigiant seneliais. Krikštynų diplomai yra ne tik puikus prisiminimas, tačiau jų įteikimas gali tapti ir originalia bei sentimentalia šventės dalimi.

Krikštynų diplomai tėveliams

Krikštynų diplomai tėveliams Krikštynų diplomai tėveliams – mėgstami ir gana populiarūs. Tarp siūlomų gaminių galima rasti dviejų rūšių diplomus tėveliams: pirmasis variantas – tai diplomas-liudijimas, patvirtinantis tinkamą jų pasirengimą auginti mažylį, antrasis – diplomas-įsakymas. Jame nurodyti atžalos įsakymai, kurių tėveliams privalu laikytis. Pastaraisiais įprasta pasirūpinti krikšto tėvams, bet, žinoma, viskas priklauso ir nuo pačios šventės, jos masto ir stiliaus.
Visi mūsų siūlomi krikštynų diplomai spausdinami ant tvirto popieriaus, tad yra gana atsparūs. Tai puikus sprendimas norintiems ne tik įprasminti šventę, tačiau ir ją paįvairinti netikėtomis atminimo dovanėlėmis.

Krikštynų diplomų pasirinkimas

Krikštynų diplomai nėra universalūs, juos siūloma rinktis pagal mažylio lytį (nuo to priklauso diplomo spalva, berniukams siūlomi melsvi, mergaitėms - rausvi). Kiekvieno jų viduje jau yra įrašytas tekstas, tad viskas, ką reikia padaryti – nebent įrašyti vardus. Taip pat galima įsigyti ir neutralių variantų. Pastarieji nėra skirti nei berniukų, nei mergaičių krikštynoms, jie yra šviesių spalvų, dekoruoti abiems lytims tinkančiomis vaikiškomis iliustracijomis.

Krikštynų diplomai krikšto tėveliams

Krikštynų diplomai krikšto tėveliams Tapti krikšto tėvais – nepaprastai atsakingas žingsnis. Sutikdami prisiimti šias pareigas krikštatėviai ne tik užmezga visą gyvenimą truksiantį ryšį su vaiku, tačiau ir įsipareigoja juo rūpintis, prisidėti prie jo auklėjimo ir gerovės užtikrinimo. Taigi neturėtų stebinti, kad krikšto tėvams reikalingas išskirtinis dėmesys, o kadangi svarbiausia yra būtent šie jų įsipareigojimai – juos geriausia įprasminti krikštynų diplomu. Jis tampa kone pagrindiniu šventės akcentu, jame nurodyti visi punktai, kurių krikšto tėvams privalu laikytis. Išties gausiame krikštynų diplomų krikšto tėveliams asortimente galima rasti įvairių šių atributų variantų: liudijimų, kad krikšto tėvai sugebės eiti jiems paskirtas pareigas, pasižadėjimų, kuriuos tiek krikštatėvis, tiek krikštamotė turės laikytis ir pan.

Krikštynų diplomai seneliams

Krikštynų diplomai seneliams Seneliai – patys brangiausi ir mylimiausi žmonės po tėvų. O ir pastarieji retai kuo džiaugiasi labiau, nei pasaulį išvydusiai vaikaičiais. Taigi, per krikštynų šventę nevalia pamiršti ir jų. Paprastas ir taupus būdas įprasminti jų dalyvavimą krikštynose ir apskritai svarbą mažylio gyvenime – krikštynų diplomai seneliams. Diplomai seneliams išore nelabai skiriasi nuo diplomų teikiamų kitiems (tėvams ar krikšto tėvams), o įrašytas tekstas nurodo, kaip pastarieji turėtų rūpintis vaikaičiu. Nepamiršti ir patys garbingiausieji svečiai – proseneliai. Krikštynose sulaukus pastarųjų siūlomi diplomai patvirtinantys jų kompetenciją ir gebėjimus sulaukti provaikaičių.

Krikštynų diplomas kitiems svečiams

Krikštynų diplomas kitiems svečiams Nors diplomais įprasta apdalinti svarbiausius šventės dalyvius, nereikėtų pamiršti ir kitų svečių. Jiems siūloma rinktis specialius sertifikatus, diplomus-padėkas, o įteikti kaip simbolinę dovanėlę galima net šventės organizatoriams, fotografui, muzikantui ir pan. Be to, jei šventėje dalyvauja krikštijamo mažylio broliukai ar sesutės – diplomus galima įteikti ir jiems. Juk tai įsimintina šeimos šventė, tad kaip pastarieji liks nepastebėti.
Apskritai esama diplomų-sertifikatų, liudijančių dalyvavimą krikštynose (juose nurodoma vieta, laikas ir kiti dalykai). Pastarieji gali tapti atminimo dovanėle kiekvienam šventės dalyviui.

Susisiekite dėl krikštynų diplomų

captcha