Meniu
Krepšelis
0 0,00€
Pirkti
Prekių kategorijos

Krikštynų palinkėjimų knyga

Krikštynų palinkėjimų knyga - tam, kad mažas žmogutis, gavęs krikštą, galėtų užaugęs perskaityti jam brangių žmonių linkėjimus. Įprasta, kad krikštijamas dar visai mažas vaikutis. Dažniausiai - visai kūdikėlis. Ar vos kelių metukų sulaukęs mažylis. Į kurio šventę susirenka daugybė jį mylinčių ir jam brangių žmonių. Tą dieną visi mažyliui linki gražiausių dalykų. Kurie, kartu su krikšto palaiminimu, turėtų pildytis lyg gražiausios svajonės. Tačiau mažylis tuo laiku dažniausiai nei klausosi, nei labai supranta tų gražių žodžių prasmę ir galią. Štai kodėl palinkėjimų knyga - geriausias būdas visa tai, kas buvo ištarta surinkti ir išsaugoti.

Krikštynų palinkėjimų knyga - nes užaugus bus labai gera prisiminti

Laikas, kai vaikutis bus pakankamai didelis ir sąmoningas, tam, kad galėtų suprasti jam skirtus linkėjimus ir jais pasidžiaugti, gali būti praėjus keliems metams. Ar net dešimtmečiui. Todėl visų palinkėjimų knygų viršeliai - mediniai. Tam, kad tvirtai ir saugiai saugotų tos gražios dienos prisiminimus. O prie rašomų žodžių priklijuota ir linkinčiojo nuotrauka, bus dar smagesnis prisiminimas. Žiūrint į tos dienos nuotraukas, leis suprasti, kiek daug laiko jau prabėgo, kaip visi pasikeitė. ir kaip gera, kad tos dienos akimirkos buvo pagautos ir išsaugotos.

Graži kambario puošmena ar mielas sentimentas

Dažnai po krikštynų šventės, visi krikšto atributai yra tėvelių ar krikšto tėvų surenkami ir sudedami į vieną gražią dėžutę. Naujo etapo, naujos pradžios relikvijų išsaugojimui. Čia sudedamos ir krikšto žvakės, skraistės ar tos dienos specialūs atributai. Tokie kaip vaikučio specializuoti saldainių popieriukai, svečių pasižadėjimai mažajam ar bažnyčioje išduoti krikšto dokumentai. Čia taip pat turėtų nugulti ir palinkėjimus surinkusi knyga. Kuri drąsiai gali tapti ir vaiko kambario puošmena. Prie kurios vis norisi grįžti, pavartyti ir prisiminti visus artimuosius, tą dieną buvusius šalia.