Meniu
Krepšelis
0 0,00€
Pirkti
Prekių kategorijos

Vestuvių atributika

Vestuvių atributikaVestuvių atributikos kategorija – ko gero pati gausiausia ir paklausiausia. Ir tai neturėtų stebinti, juk vestuvės yra šventė, kurios metu neapsieinama be ypatingų linksmybių, taigi kuo didesnis kiekis dekoracijų bei dovanėlių – tuo tik smagiau. O tarp mūsų siūlomų prekių jų pasirinkimas išties platus ir įvairus: čia rasite prekių tinkančiu dovanoti svečiams, tėvams ar net patiems jaunavedžiams, taip pat atributikos bendrai šventės atmosferai kurti, nuo keliančios šypseną iki skatinančių surimtėti, susimąstyti – viską, ko gali prireikti. O kad nekiltų keblumų organizuojant internacionalines šventes ar vykstant į vestuves svetur – siūlome įsigyti atributikos ne tik lietuvių, tačiau ir rusų ar lenkų kalba. 

Kaina Aprašymas
Vestuvių saldainių ir šokoladų popieriukai 1.7€/15 vnt Vestuviniai saldainių popieriukai - tai maloni smulkmena, kuri padės nuspalvinti jūsų šventę ir padaryti ją išskirtine.
Vestuvių etiketės 0.2€-1€/1 vnt Vestuvių etiketės papuoš jūsų šventinį stalą ir lauktuvių dovanoms skirtus butelius.
Vestuvių diplomai ir padėkos 1.15/1 vnt. Vestuviniai dipomai - dovana jums ir jūsų artimiesiems.
Vestuvių žaidimai, kortelės 0.15/1vnt Vestuvių žaidimai, kurie praskaidrins švetinę nuotaiką.
Vestuvių ženkliukai ir magnetukai 1.3€/1 vnt Vestuvių magnetukai - atminimo dovanėlės svečiams. Ženkliukai su įvairiomis nominacijomis skirti apdovanoti šventės dalyvius.
Personalizuoti plakatai Nuo 6€ Personalizuoti plakatai - originali dovana įamžinanti Jūsų brangias akimirkas, inicialus, mintis ir sukurianti jaukų namų interjerą.
Palinkėjimų knygos 12€/1vnt Svečių palinkėjimų knyga išsaugos Jūsų artimųjų ir draugų gražius žodžius.
Svečių paveikslas vestuvėms nuo 8€ Svečių paveikslai - altenatyva svečių knygoms.

Spausdinta ant popieriaus vestuvių atributika

Vestuviu atributika saldainiu popiereliai Bet kurią patikusią prekę įsigyti ar daugiau apie ją sužinoti galite susisiekę su mumis nurodytais kontaktais arba užpildę automatinės užklausos formą. Visada džiaugiamės galėdami patarti ir padėti išsirinkti, pasiūlyti kiekvienam klientui tinkamiausią ir geriausiai norus atitinkantį variantą. Nustebinkite svečius, šventės dalyvius bei artimuosius originalia vestuvių atributika ir tokiu būdu palikite neišdildomą įspūdį!

Vestuviu atributika Spausdinta ant popieriaus vestuvių atributika – stebinanti įvairove ir originalumu. Siūlome rinktis iš gausybės skirtingų prekių, kurios neabejotinai sulauks daug dėmesio ir paliks neišdildomų įspūdžių visiems šventės dalyviams.
Vieni populiauriausių šios kategorijos produktų – padėkos, diplomai, butelių etiketės bei saldainių popierėliai, kuriuos kūrybiškai panaudojus galima sukurti aibę įvairiausių dovanų ir dekoravimo idėjų. Štai, pavyzdžiui, saldainių popierėliai puošti vestuvių tematika: pirmiausia – originalus sveikinimo būdas, mat ant kai kurių iš jų gali būti spausdinamas norimas tekstas, taip pat – įsimintina dovana kiekvienam svečiui, ant kurios svarbi data ar vardai, o galiausiai – praktiškas dekoro elementas. Saldainių popierėliai gali būti įvairių spalvų, todėl juos nesudėtinga priderinti prie bet kokios vestuvių temos bei žaismingai papuošti stalus pavieniais ar sudėliotais saldaininėse.

Vestuviu atributika Ne ką mažiau kūrybiškai gali būti panaudotos ir butelių etiketės. Pastarąsias galima klijuoti nebūtinai ant alkoholio ar apskritai butelių, savo funkciją jos puikiai atliks ir ant kitokios taros: pavaišinkite į šventę atvykusius meilės ar laimės vitaminais iš dailių stiklainiukų, pasiūlykite atsigaivinti meilės lašais ar iš anksto apsirūpinti „After party“mineralinio vandens buteliuku.
Dar vienas populiarus ant popieriaus spausdintas produktas – diplomai. Šią vestuvių atributiką taip pat galima skirti ir svečiams, ir jauniesiems. Pastariesiems dažniausiai įteikiami diplomai, kuriuose liudijama apie jų pasirengimą kurti šeimą ir pradėti vedybinį gyvenimą, taip pat diplomai, kuriuose nurodytos vyro ir žmonos pareigos, kurių privalu laikytis siekiant darnos ir laimės šeimoje. Svečiams skirti vestuvių diplomai – tai paprastai švelniai pašiepiančios ar kukliai pagiriančios nominacijos, pavyzdžiui, geriausio šokėjo titulą pelniusiam, linksmiausiam vestuvių dalyviui ir kt. Be abejonės, nepamirštas ir kone pats svarbiausias po jaunųjų vestuvių dalyvis – piršlys. Vestuvių atributikos skirtos būtent jam asortimentas išties platus: gausybė įvairių įsakymų bei liudijimų, kuriais pastarasis tvirtina jaunųjų pasirengimą pradėti bendrą gyvenimą ir sugebėjimą vykdyti kiekvienam iš jų paskirtas pareigas. Kadangi piršlys yra gana komiškas ar net labiau ironiška figūra, todėl ir su juo siejama vestuvių atributika kelianti šypsena ir juoką.
Visi šie pasiūlymai – tai galimybė sukurti nuotaikingą ir spalvingą šventę, pasirūpinti gera nuotaika ir prasminga simbolika tiek žaidžiant, tiek užkandžiaujant ar jau išlydint svečius namo. Vestuvių atributika yra paprastas būdas suteikti šventei išskirtinumo ir estetikos. Šios atributikos kataloge rasite ir dar daugiau originalių ir smagių šventės idėjų.

Vestuvių žaidimai

Žaidimai

Žaidimai neatsiejama vestuvių dalis, nes tai puikus būdas ir svečius priversti pajudėti, ir praskaidrinti pačią šventę. Vestuvių žaidimų kategorijoje rasite būdų, kaip šiuos tikslus įgyvendinti. Vienas jų – būsimojo vaikelio vardo spėjimas. Kas gali žinoti, galbūt iš tiesų pametėsite jauniesiems puikių idėjų. O jei ne, tuomet kortelės, kuriose reikia įrašyti pasižadėjimus jauniesiems gali tapti tikrai daug juoko keliančia vakaro dalimi.

Kita vestuvių atributika

Kita vestuvių atributika Be visų jau minėtų vestuvių atributikos idėjų, diplomų, įvairių dekoracijų bei žaidimų, siūlome rinktis ir kitokių prekių. Galbūt nuspręsite, kad Jūsų šventėje reikalinga dailiai dekoruota svečių knyga, kurioje kiekvienas atvykęs pasveikinti galės palikti įrašą (tai ypač aktualu nykstant šventinių atvirukų tradicijai), o galbūt svečiams, kaip atminimą norėsite įteikti magnetuką, kad kiekvienas rytas prasidėtų mintimis apie nepakartojamą Jūsų šventę. Šie ir dar daugelis kitų būdų paįvairinti šventę laukia Jūsų prekių kataloge.

Vestuviu atributika palinkejimu knyga Vestuviu atributika pasizadejimu korteles Vestuviu atributika saldainiu popieriukai Vestuviu atributika sveciu paveikslas Vestuviu atributika vestuvines etiketes Vestuviu atributika vestuviniai magnetukai

Susisiekite dėl vestuvių atributikos

captcha