Meniu
Krepšelis
0 0,00€
Pirkti
Prekių kategorijos

Pirkimo taisyklės

Naudojimosi svetaine taisyklės

 

1. Bendrosios nuostatos

 

1.1. Šios prekių pirkimo–pardavimo interneto parduotuvėje „ATRIBUTIKASVENTEI.LT“ (toliau –Parduotuvė) taisyklės (toliau - Taisyklės) nustato Pirkėjo (toliau – Pirkėjas) ir interneto parduotuves „ATRIBUTIKASVENTEI.LT“ (toliau – Pardavėjas) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę, Pirkėjui įsigyjant prekes (toliau - Prekės) vaikiškų prekių Parduotuvėje.

1.2. Parduotuvės veikla vykdoma tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.
1.3 . Pirkti Parduotuvėje turi teisę fiziniai ir juridiniai asmenys, kurie pagal galiojančius Lietuvos Respublikos teisės aktus gali sudaryti pirkimo-pardavimo sandorius.

 

2. Pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo momentas

 

2.1. Pirkimo-pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo yra laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas pasirinkęs Prekes ir suformavęs Prekių krepšelį, nurodęs pristatymo būdą ir jeigu reikia pristatymo adresą bei kitus duomenis, taip pat pasirinkęs apmokėjimo būdą ir susipažinęs su šiomis Taisyklėmis (t.y. - susipažinęs su Taisyklėmis ir pažymėjęs varnelę prie teiginio „Su prekių pirkimo-pardavimo interneto parduotuvėje „ATRIBUTIKASVENTEI.LT“ taisyklėmis „susipažinau ir sutinku“), paspaudžia mygtuką „Patvirtinu užsakymą“ ir gauna pranešimą apie užsakymo patvirtinimą.

2.2.  Kiekviena sutartis, sudaryta tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra saugoma Pardavėjo duomenų bazėje.

 

3. Pirkėjo teisės

 

3.1. Pirkėjas turi teisę pirkti Prekes Parduotuvėje, vadovaujantis šiomis Taisyklėmis bei Lietuvos Respublikos teisės aktais.
3.2 . Pirkėjas gali pirkti Prekes Parduotuvėje bet kuriuo paros metu.

 

4. Pirkėjo pareigos

 

4.1. Pirkėjas įsipareigoja registravimo formoje, ir jeigu reikia, įvedinėdamas pristatymo adresą bei kitus duomenis, pateikti teisingus asmens duomenis ir esant pasikeitimams, juos nedelsdamas atnaujinti.
4.2 . Pirkėjas įsipareigoja saugoti savo prisijungimo prie Parduotuvės duomenis, jų neatskleisti ir neperduoti tretiesiems asmenims. Kilus įtarimui, kad prisijungimo duomenis galėjo sužinoti kitas asmuo, Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją skyriuje „Kontaktai“ nurodytomis susisiekimo priemonėmis. Jeigu Parduotuvės teikiamomis paslaugomis naudojasi trečiasis asmuo, prisijungęs su Pirkėjo duomenimis, Pardavėjas laiko jį Pirkėju.
4.3 . Pirkėjas privalo sumokėti už Prekes ir jų pristatymą, priimti arba atsiimti užsakytas Prekes šių Taisyklių nustatyta tvarka.
4.4 . Pirkėjas privalo laikytis kitų Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

 

5. Pardavėjo teisės

 

5.1. Pardavėjas turi teisę gauti Pirkėją identifikuojančią informaciją, nurodytą Pirkėjo registracijos ir Prekių pristatymo adreso formose. Šiuo atveju Pirkėjo asmens duomenys ir kiti su Pirkėju susiję duomenys gali būti naudojami tik šios Sutarties sudarymo ir vykdymo tikslais.
5.2 . Pardavėjas turi teisę be atskiro perspėjimo apriboti ar sustabdyti Pirkėjo galimybę naudotis Parduotuve arba panaikinti Pirkėjo registraciją, jei Pirkėjas kenkia arba bando pakenkti Parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui bei pažeidžia savo įsipareigojimus.
5.3 . Pardavėjas turi teisę laikinai arba visam laikui nutraukti Parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui, bet tai neatleidžia Pardavėjo nuo atsakomybės įvykdyti jau sudarytas pirkimo-pardavimo sutartis.
5.4 . Jeigu Pirkėjas, pasirinkęs išankstinį apmokėjimą bankiniu pavedimu, nurodytą 7.3.1. punkte, nesumoka už Prekes per 3 darbo dienas, Pardavėjas turi teisę anuliuoti jo užsakymą, neinformuodamas apie tai Pirkėją.
5.5 . Pardavėjas turi teisę vienašališkai, be atskiro įspėjimo keisti Prekių kainas, keisti Prekių pristatymo kainas, keisti Prekių sąrašą, skelbti arba nutraukti akcijas, keisti akcijų sąlygas. Visi tokio pobūdžio pakeitimai galioja nuo jų atlikimo momento, tačiau negali būti taikomi jau sudarytoms pirkimo-pardavimo sutartims.
5.6 . Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu redaguoti, keisti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytus reikalavimus.

5.7 . Pardavėjas turi kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises.

 

6. Pardavėjo pareigos

 

6.1. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti Pirkėjui galimybę tinkamai naudotis Parduotuvės teikiamomis paslaugomis Taisyklėse nustatytomis sąlygomis.
6.2 . Pirkėjui pageidaujant, kad Prekės būtų pristatytos, Pardavėjas privalo pristatyti Pirkėjo užsakytas Prekes jo nurodytu adresu Taisyklių 8 skyriuje nurodytomis sąlygomis.
6.3 . Pardavėjas privalo laikytis kitų Taisyklėse ar Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

 

7. Prekių kainos, apmokėjimo būdai ir terminai

 

7.1. Prekių kainos Parduotuvėje ir suformuotame užsakyme yra galutinės su mokesčiais.
7.2. Prekių kainos ir nuolaidos galioja tol, kol yra rodomos Parduotuvėje.
7.3. Už Prekes Pirkėjas atsiskaito vienu iš šių būdu:
      7.3.1.Apmokėjimas banko pavedimu. Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti Parduotuvėje suformuoto užsakymo numerį.

      7.3.2.Apmokėjimas grynaisiais pinigais galimas tik atsiimant prekes pačiam Vilniaus mieste.

7.4. Atsiskaitydamas 7.3.1. punkte nurodytu apmokėjimo būdu, Pirkėjas įsipareigoja sumokėti už Prekes ir Prekių pristatymą per 3 darbo dienas nuo gauto pranešimo apie užsakymo patvirtinimą, t.y. 2.1. punkte nurodyto pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo momento. Jei per šį terminą Pirkėjas neatlieka apmokėjimo už Prekes ir Prekių pristatymą ir/arba Pardavėjas negauna pinigų į savo banko atsiskaitomąją sąskaitą, Pardavėjas gali laikyti, kad Pirkėjas atsisakė pirkimo-pardavimo sutarties ir remiantis 5.4. punktu turi teisę anuliuoti užsakymą.
7.5. Pirkėjas visada gali peržiūrėti savo padarytus užsakymus Parduotuvės skiltyje „Jūsų paskyra“ skyrelyje „Mano užsakymai“, paspaudęs nuorodą „Užsakymo numeris“. Pirkėjas gali matyti savo užsakymą, kuriame nurodomas užsakymo numeris, pasirinktų Prekių kiekis ir kaina, prekių pristatymo kaina bei galutinė suma „Viso:“ (įskaitant ir mokesčius), kurią reikia sumokėti.

 

8. Prekių pristatymas

 

8.1. Internetinėje parduotuvėje prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakinėdami prekes galite pasirinkti patogiausią prekių pristatymo būdą:  

8.1.1. Paprastas pristatymas (3-5 darbo dienos) visoje Lietuvoje kainuoja 3€. Užsakius šventinės atributikos daugiau nei už 30€. pristatymas nemokamas,

8.1.2. Pristatymas per LP express paštomatus (1-2 darbo dienos) visoje Lietuvoje kainuoja 3,3€. Užsakius šventinės atributikos daugiau nei už 30€. pristatymas nemokamas,

8.1.3. Skubus pristatymas(1-2 darbo dienos) visoje Lietuvoje kainuoja 5€. Užsakius šventinės atributikos daugiau nei už 45€. pristatymas nemokamas,

8.1.4. Pristatymas i ES valstybės(7-14 dienų). Pristatymo kaina 6€. Užsakius šventinės atributikos daugiau nei už 60€. pristatymas nemokamas.

8.2. Nepersonalizuotos prekės išsiunčiamos kitą darbo dieną, po apmokėjimo už prekes gavimo į mūsų sąskaitą. Personalizuotų prekių gamybos terminas nurodytas kiekvienu atveju atskirai prekės aprašyme.

8.3. Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. Išeiginėmis ir švenčių dienomis prekių pristatymas nevykdomas.


9. Prekių grąžinimas ir keitimas

9.1 Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ .

9.2  Jokios prekės ir gaminiai neparduodami užsakovui pardavimo ir grąžinimo pagrindu, jei jie su spauda pagal Užsakovo nurodytas specifikacijas ir yra kaip individualus užsakymas.

9.2.1 Užsakovas neturi teisės atsisakyti ar grąžinti prekes be ATRIBUTIKASVENTEI.LT  sutikimo. Jei gaminiai yra individualūs, tai yra: „tiekiamos prekės pagamintos pagal vartotojo nurodytas specifikacijas arba aiškiai pritaikytos jo asmeninėms reikmėms“, vadovaujantis civiliniu kodeksu, EU parlamento ir EU tarybos direktyva 2011/83/ES (2011 m. Spalio 25 d.) dėl vartotojų teisių, prekių grąžinimas ar pakeitimas nenumatomas ir grąžinimo terminai netaikomi.

9.2.2 Personalizuoti pagal Pirkėjo specialius nurodymus individualūs gaminiai ar drabužiai negali būti grąžinti ar pakeisti, jei užsakymo metu užsakovas pasirinkto neteisingą dydį, modelį, spalvą ir pan. Šiuo atveju jūsų vartotojo teisės nėra pažeidžiamos.

9.3 Tinkamos kokybės prekių grąžinimo sąlygos:

9.3.1 tinkamos kokybės įsigytas prekes galima grąžinti per 7 (septynias) darbo dienas nuo jų pristatymo dienos;

9.3.2 grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

9.3.3 prekė turi būti nesugadinta;

9.3.4 prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę, nevertinami kaip esminiai prekės išvaizdos pakeitimai);

9.3.5 prekė turi būti pilnos komplektacijos.

9.3.6 Už kurjerių paslaugas sumoka Pirkėjas.

9.4 Nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygos:

9.4.1 netinkamos kokybės prekes galima grąžinti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo jų pristatymo dienos;

9.4.2 grąžinamos prekės defektai atsirado ne dėl pirkėjo kaltės;

9.4.3 grąžinama prekė yra ne pilnos komplektacijos.

9.5 Visais atvejais grąžinant prekę, būtina pateikti prekės įsigijimą patvirtinantį dokumentą.

9.6 Pinigai už grąžintas prekes pervedami į Pirkėjo banko sąskaitą.