Meniu
Krepšelis
0 0,00€
Pirkti
Prekių kategorijos

Advento kalendorius

Advento kalendorius

Tai ypatingas ir žavus kalendorius sukuriantis magišką nuotaiką šventinio laikotarpio metu. Šis kalendorius yra A3 dydžio su 24 laukeliais, kuriuos reikia nutrinti, kaip įprastą loterijos bilietą. Kiekvienas iš šių laukelių gali būti individualiai užpildytas jums svarbiais užsiėmimais, užduotimis ar net dovanomis. Tai puikus būdas skaičiuoti dienas iki Kalėdų ir kurti ypatingus prisiminimus su šeima ar vaikais.

Šis nutrinamas advento kalendorius gali būti pagaminti įvairioms auditorijoms ir reikmėms. Skirtingos užduotys atitiks ir skirtingus interesus.

1.    Advento kalendorius vaikams.

Vaikams skirtas Advento kalendorius gali būti pilnas žaismingų ir šventinių užduočių tokių, kaip piešimas, kalėdinių dekoracijų kūrimas, filmukų žiūrėjimas ar pasakų skaitymas.

2.    Advento kalendorius šeimai.

Šiame kalendoriuje dominuoja veikos, kurias atlieka visa šeima kartu: kalėdinių sausainių kepimas, žygiai žiemos miške, miesto kalėdinės eglutės aplankymas ir pan.

3.    Advento kalendorius darželio grupei.

Niekam ne paslaptis, kad Kalėdų laukimo tradicija kartu su Advento kalendoriumi populiari ir ugdymo įstaigose. Šiame kalendoriuje rasite užduotėles, kurios atitinka mažųjų vaikų poreikius ir gebėjimus.

4.    Advento kalendorius antrai pusei.

Šis kalendorius užpildytas užduotimis ir veiklomis, kurias gali atlikti jūsų antroji pusė ar abu kartu. Kurkite ypatingus poros prisiminimus drauge.

Visi advento kalendoriai gali būti pagaminti individualiai su jūsų sugalvotomis užduotimis ir veiklomis. Užsakykite norimą kiekį kalendorių ir atsiųskite užduočių sąrašą e-paštu.