Meniu
Krepšelis
0 0,00€
Pirkti
Prekių kategorijos

Nutrinami loterijos bilietai

Nutrinami loterijos bilietai, tai žaidimas tinkantis įvairioms progoms. Šiuos loterijos bilietus galite įteikti visiems svečiams arba tik tiems, kurie įvykdys kokią nors užduotį, laimės žaidimą ar atsakys į viktorinos klausimą.

Nutrinami loterijos bilietai gali būti įvairūs. Dėl individualių loterijos bilietų gamybos kreipkitės e-paštu info@atributikasventei.lt 

1. Loterijos bilietai su trimis nutrinamais sluoksniais. Po kiekvienu iš jų slepiasi koks nors simbolis. Jeigu visi trys simboliai sutampa, tuomet bilietas yra laimingas ir laimėtojui atitenka prizas. Prizus reikia pasiruošti iš anksto, juos sudėti į kokią nors dėžę ar maišą ir laimėtojui leisti išsitraukti prizą. Prizai gali būti įvairios smulkmenos: saldainiai guminukai, saldainiai ant pagaliuko, sausainiai, obuolys, kriaušė, muilo burbulai, trintukas, pieštukas, nosinaitės ir pan.

2.   Momentinės loterijos bilietai su vienu nutrinamu sluoksniu, po kuriuo užrašytas šmaikštus prizas. Kuo įdomiau pristatysite prizą, tuo bus linksmiau.
Pvz. Romantiška vakarienė dviems, o padovanojate du pakelius užpilamos sriubos. Antidepresantas – Čiulptukas
Kelionė aplink pasaulį - Pasaulio žemėlapis.

3. Momentinės loterijos bilietai su vienu nutrinamu sluoksniu, po kuriuo užrašytas nematerialus prizas.
Prizai galėtų būti tokie: Vakaras su krikštuku, Selfis su krikštuku, Nemokamas patarimas krikštukui ir pan.