Meniu
Krepšelis
0 0,00€
Pirkti
Prekių kategorijos

Palinkėjimų knygos

Palinkėjimų knygos - tai nuostabus būdas svečiams išsakyti gražiausius žodžius, mintis ir linkėjimus, naujai susikūrusiai šeimai. Šventės metu, jaunieji sukasi tarp pirmųjų šokių, žaidimų ir tradicijų išpildymo. Todėl kartais pristinga laiko prisėsti ir nuoširdžiai išsakyti visus patarimus ir pažadus. O ir patys jaunieji, lengvo jaudulio apimti, visko ir neprisimintų. Todėl suguldyti į vieną gražią knygą, šventės šurmuliui nurimus, bus ramiai perskaityti ir apmąstyti.

Palinkėjimų knygos - ilgai išliekantys prisiminimai

Vestuvės - nuostabi šventė. Ilgai laukiama ir planuojama, tačiau labai greitai prabėganti. Viena akimirka veja kitą. Įspūdžiai, sveikinimai ir naujo statuso sukeltas jaudulys. Atrodo, dar tik buvo siunčiami kvietimai svečiams, o jau tariama ačiū ir sudie. Todėl taip gera kuo daugiau šventės akimirkų paversti prisiminimais. Fotografuojant ir guldant į  nuotraukų albumus. Bei ranka raitant palinkėjimus į knygas. Kai net ir dešimtmečiui praėjus, galima būtų atsiversti ir iš naujo viską išgyventi ir prisiminti. Į knygą galite klijuoti momentines fotografijas. Taip bus dar smagiau prisiminti ir tai, kaip jaukiai svečiai jums šypsojosi. Ir ko gražaus prilinkėjo ar smagaus prižadėjo.

Tvirtu mediniu viršeliu

Žavingas medinis viršelis, kuriame puikuojasi jaunųjų vardai, taps puikia šventės puošmena vestuvių dieną. Taip pat gražiai nuguls namuose ant lentynos ar židinio atbrailos. ir kartu skaičiuos šeimyninius metus.
Kiekviena knygelė gaminama individualiai, tad pagal savo šventės dydį ir svečių kiekį, galite pasirinkti knygelės puslapių skaičių. O pagal savo šventės stilistiką ir dominuojančias spalvas - pasirinkti knygos viršelį. Knygos viršelyje gali atsirasti jaunavedžių vardai, santuokos data ar tiesiog užrašą "Linkėjimų knyga". Galite pasirinkti ir kitokį, originalų užrašą, taip dar labiau suasmenindami knygą.